• sales@etesal.net
مقالات
بررسی ماژول سیسکو GLC-SX-MMD

بررسی ماژول سیسکو GLC-SX-MMD

ماژول سیسکو GLC-SX-MMD یک ابزار کاربردی برای ایجاد کردن زیرساخت های حرفه ای در محیط شبکه LAN شناخته می شود.
بررسی ماژول سیسکو QSFP-40G-SR4

بررسی ماژول سیسکو QSFP-40G-SR4

ماژول سیسکو QSFP-40G-SR4 یک ابزار کاربردی برای ایجاد کردن زیرساخت های حرفه ای در محیط شبکه LAN شناخته می شود.
بررسی ماژول سیسکو QSFP-40G-LR4

بررسی ماژول سیسکو QSFP-40G-LR4

ماژول سیسکو QSFP-40G-LR4 یک ابزار کاربردی برای ایجاد کردن زیرساخت های حرفه ای در محیط شبکه LAN شناخته می شود.
بررسی ماژول سیسکو GLC-ZX-SM

بررسی ماژول سیسکو GLC-ZX-SM

ماژول سیسکو GLC-ZX-SM به شما این امکان را می دهد تا بتوانید در مسافت های طولانی و کوتاه داده های خود را با سرعت زیاد و کاملا دقیق انتقال دهید.
تلفن ضد انفجار

تلفن ضد انفجار

قبل از خرید تلفن ضذ انفجار می توانید با کارشناسان اتصال صوت تماس بگیرد و از مشاوره رایگاه آن ها بهره مند شوید. شرکت اتصال صوت تولید کننده تلفن های ضدانفجار در ایران ، دارای تائیدیه ATEX اروپا می باشد.
بررسی سرور اچ پی DL380 G10

بررسی سرور اچ پی DL380 G10

در تکنولوژی امروزی سرورها نقش تعیین‌کننده‌ای در شبکه‌سازی و بهبود کارکرد شبکه‌ در شرکت‌ها داشته‌است. سرور اچ پی سری  DL380 G10یکی از پرفروش‌ترین و پرکاربردترین سرورهای امروزی می‌باشد که قابلیت‌ها و امکانات این سرور قدرتمند، محبوبیت آن را در میان شبکه‌کاران دو‌چندان کرده‌است.
سیستم صوتی مجتمع تجاری

سیستم صوتی مجتمع تجاری

شبکه‌ی اصلی سیستم‌های پیجینگ مجتمع تجاری نیز از 4 عنصر اصلی تشکیل شده‌اند: نرم افزار سیستم پیجینگ ، آمپلی فایر ، بلندگو و میکروفون
نرم افزار پیچینگ

نرم افزار پیچینگ

نرم افزار پیچینگ IP یکی از ابزارهای شبکه است که با کمک آن می‌توانید سیستم‌های فراخوان خودتان را مدیریت کنید.
اینترکام ضد انفجار

اینترکام ضد انفجار

مهم‌ترین فلسفه استفاده از سیستم اینترکام، برقراری ارتباط در مواقع اضطراری است. بی‌تردید یکی از مهم‌ترین مواقع اضطراری در یک محیط صنعتی مانند نیروگاه یا پالایشگاه و یا ایستگاه‌های گاز، وقوع انفجار باشد.
تلفن آسانسور

تلفن آسانسور

تلفن اضطراری در آسانسور یکی از وسیله‌های مهمی است که در صورت مشکل‌دار شدن آسانسور به شما کمک می‌کند تا با بیرون ارتباط برقرار کنید. این وسیله سال‌ها است که به عنوان معیاری از استانداردهای یک آسانسور ایمن در نظر گرفته می‌شود.
سیستم صوتی پاساژ

سیستم صوتی پاساژ

این دسته از سیستم‌های صوتی به دلیل عملکردهای ویژه و قابل توجهی که دارند، امروزه مورد توجه بسیاری از ساختمان‌های تجاری قرار گرفته‌اند.
سیستم پیجینگ کارخانه

سیستم پیجینگ کارخانه

سیستم پیجینگ کارخانه یک سیستم ارتباطی است که بیشتر در محیط‌های صنعتی و کارخانه‌ها استفاده می‌شود. این سیستم از دستگاه‌های پیجینگ و دستگاه‌های ارسال و دریافت پیام تشکیل شده است.
نسل سوم پردازنده‌های زِئوُن اینتل

نسل سوم پردازنده‌های زِئوُن اینتل

در اینجا ما به بررسی نسل سوم پردازنده‌های زِئوُن اینتل سری 6300 و 8300 می پردازیم
اینترکام ضد آب

اینترکام ضد آب

اینترکام ضد آب یک نوع دستگاه ارتباطی است که با استفاده از فناوری‌های مختلف مانند بلوتوث یا فرکانس‌های رادیویی، امکان برقراری ارتباط بین دو یا چند نفر را در محیط‌های آبی فراهم می‌کند.
سیستم پیجینگ اداری

سیستم پیجینگ اداری

سیستم پیجینگ اداری یک سیستم ارتباطی است که بیشتر در محیط‌های اداری و تجاری استفاده می‌شود و به کارمندان امکان می‌دهد تا به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.
سیستم پیجینگ

سیستم پیجینگ

برقراری ارتباط راحت و سریع در محیط‌های مختلف اعم از اداری، تجاری، آموزشی، صنعتی،درمانی و صنایع نفت و گار فقط از طریق دسترسی به سیستم پیجینگ امکانپذیر است.
خرید سیستم پیجینگ

خرید سیستم پیجینگ

سیستم پیجینگ یا Pager یک دستگاه بی‌سیم است که برای ارسال پیام‌های کوتاه و فوری به کاربران استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها در بیمارستان‌ها، دفاتر پزشکی، شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
اینترکام

اینترکام

سیستم اینترکام چیست؟سیستم Intercom اتصال صوت به دلیل شبکه بودن یا همان IP قابلیت متصل شدن به دیگر تجهیزات هوشمند مانند ویپ و بلندگوها را دارد و با آن ها می توان ارتباط تلفنی برقرار کرد.
سیستم صوتی اداری

سیستم صوتی اداری

سیستم صوتی اداری یک سیستم صوتی است که در محیط اداری استفاده می‌شود و امکان انتقال صدا و صحبت کردن افراد را فراهم می‌کند. این سیستم‌ها شامل تلفن‌های داخلی، سیستم‌های تلفن کنفرانس، اسپیکرفون‌ها و هدست‌ها است.
اینترکام مدرسه

اینترکام مدرسه

سیستم اینترکام مدرسه راهکاری است که به مدیران آموزشگاه‌ها، مراکز آموزشی، دانشگاه‌ها و سایر مراکز در فراخوان کردن دانش‌آموزان، مدیریت مدرسه و برقرار ارتباط با بخش‌های مختلف مدرسه کمک می‌کند.
سیستم پیجینگ مدرسه

سیستم پیجینگ مدرسه

سیستم‌ پیجینگ به مدیران مدرسه کمک کند تا به سرعت به مشکلات مدرسه و نیازهای دانش‌آموزان پاسخ دهند. این سیستم می‌تواند به کارکنان مدرسه کمک کند تا به راحتی با یکدیگر در ارتباط باشند و به سرعت به نیازهای دانش‌آموزان پاسخ دهند.
چت با کارشناسان در واتس آپ