• sales@etesal.net
مقالات
ضبط مکالمات در مرکز تلفن

ضبط مکالمات در مرکز تلفن

ضبط مکالمات در مرکز تلفن به معنای ضبط صدا و تصویر تماس‌هایی است که در مرکز تلفن با مشتریان یا سایر افراد برقرار می‌شود.
هزینه راه اندازی ویپ

هزینه راه اندازی ویپ

سیستم ویپ (Voice over Internet Protocol) یا همان تلفن‌های صوتی اینترنتی، یک فناوری است که امکان انتقال صدا و تصویر از طریق اینترنت را فراهم می‌کند.
شرکت راه اندازی ویپ

شرکت راه اندازی ویپ

شرکت اتصال صوت به عنوان یک شرکت تولید کننده تجهیزات مخابراتی ، خدمات ویپ مرتبط با حوزه تولیدات خود را ارائه می نماید.
اجرای ویپ

اجرای ویپ

اجرای ویپ به معنای پیاده‌سازی یک سیستم ارتباطات صوتی از طریق اینترنت است. ویپ یا Voice over Internet Protocol به کاربران امکان می‌دهد تا از طریق اینترنت به جای استفاده از شبکه تلفن همراه یا تلفن ثابت، از خدمات صوتی استفاده کنند.
خدمات ویپ

خدمات ویپ

خدمات ویپ شرکت اتصال صوت به عنوان یک شرکت تولید کننده تجهیزات مخابراتی، خدمات ویپ مرتبط  با حوزه تولیدات خود را ارائه می نماید. خدمات ویپ شامل تامین تجهیزات و اجرای ویپ است.
سرویس ویپ

سرویس ویپ

ویپ مخفف Voice over Internet Protocol است و به معنای انتقال صدا و داده از طریق اینترنت است. سرویس ویپ به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق اینترنت به جای استفاده از شبکه تلفن ثابت از خدمات تلفنی استفاده کنند. 
سیستم پیجینگ نفت گاز و پتروشیمی

سیستم پیجینگ نفت گاز و پتروشیمی

سیستم پیجینگ در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی به صورت یک سیستم هشدار و ارتباطی مورد استفاده قرار می‌گیرد که برای ارتباطات داخلی، انتشار پیام، اطلاعات و دستورالعمل‌ها استفاده می‌شود.
چیدمان بلندگوی سقفی تحت شبکه

چیدمان بلندگوی سقفی تحت شبکه

منظور از چیدمان بلندگوی سقفی تحت شبکه نوعی سیستم صوتی است که از بلندگوهای نصب شده در سقف یا دیوارهای سقف استفاده می‌کند و این بلندگوها به یک شبکه متصل هستند.
چیدمان بلندگوهای شیپوری تحت شبکه

چیدمان بلندگوهای شیپوری تحت شبکه

چیدمان بلندگوهای شیپوری IP به موقعیت و نحوه نصب بلندگوهای شبکه‌ای (IP) در یک فضا یا ساختمان اشاره دارد. بلندگوهای شیپوری IP به صورت گسترده در سیستم‌ صوتی تحت شبکه استفاده می‌شوند.
پیجینگ صنعتی

پیجینگ صنعتی

پیجینگ صنعتی یک فرآیند ارسال پیام‌های کوتاه (پیج) به دستگاه‌های پیجینگ (pager) مخصوص صنعت و کاربردهای تخصصی است. این فناوری ابتدا در دهه 1950 میلادی به‌عنوان یک روش ارتباطی بی‌سیم برای ارسال پیام‌های متنی به دستگاه‌های پیجینگ استفاده می‌شد.
پیجینگ بیمارستان

پیجینگ بیمارستان

بیمارستان یک مکان عمومی بزرگ و ویژه است که باید مجهز به تجهیزات کامل سیستم پیجینگ و پخش هوشمند باشد.
سیستم صوتی تحت شبکه

سیستم صوتی تحت شبکه

سیستم صوتی تحت شبکه سیستمی است که از طریق شبکه‌های کامپیوتری ارتباط برقرار می‌کند. این سیستم‌ها می‌توانند از طریق اینترنت، شبکه‌های داخلی سازمانی یا شبکه‌های بی‌سیم ارتباط برقرار کنند.
معرفی و بررسی ماژول سیسکو GLC-LH-SMD

معرفی و بررسی ماژول سیسکو GLC-LH-SMD

با بررسی ماژول سیسکو GLC-LH-SMD می توانید ویژگی ها و مزایای آن را کاملا مشاهده کنید. این محصول برای ایجاد یک ارتباط سریع و پرظرفیت بین سوییچ ها ساخته شده است و به شما کمک می کند تا با افزایش سرعت انتقال داده ها در بستر شبکه، مدیریت بهتری بر روی داده های خود در مسافت های طولانی داشته باشید.
ماژول سیسکو GLC-LH-SM

ماژول سیسکو GLC-LH-SM

یکی از قطعات سخت افزاری که برای اتصال دو دستگاه سوئیچ از طریق پورت SFP مورد استفاده قرار می گیرد، ماژول سیسکو GLC-LH-SM است.
معرفی و بررسی ماژول سیسکو SFP-10G-SR

معرفی و بررسی ماژول سیسکو SFP-10G-SR

این محصول به دلیل استفاده از پورت SFP+ برای ارتباط بهتر استفاده می کند و به همین دلیل می تواند تا فاصله 300 متری، داده های شما را با حداکثر 10 گیگابیت بر ثانیه منتقل کند.
بررسی ماژول سیسکو SFP-10G-LR

بررسی ماژول سیسکو SFP-10G-LR

سری ماژول های SFP-10G دارای تنوع بسیار زیادی هستند، اما با بررسی ماژول سیسکو SFP-10G-LR مشاهده خواهید کرد که تنها این محصول می تواند از کابل های SMF و G. 652 در حالت های استاندارد استفاده کند.
اینترکام صنعتی

اینترکام صنعتی

سیستم‌ اینترکام صنعتی دستگاه‌های مخفی دوطرفه با صدای بلند هستند که برای محیط‌های سخت با صدای بلند طراحی شده‌اند. اتکینسون داینامیک اینترکام به گونه ای طراحی شده است که عملکرد قابل اعتماد، حداکثر انعطاف پذیری و عمر طولانی را در سخت ترین شرایط ارائه می دهد.
سیستم پیجینگ چیست؟

سیستم پیجینگ چیست؟

پیجینگ یک سیستم ارتباطی یک طرفه است. سیستم پیجینگ سیگنال یا پیام‌هایی را برای فردی که دستگاه‌های کوچکی که با باتری کار می‌کنند به نام پیجر ارسال می‌کند. این روش بسیار مهمی برای برقراری ارتباط با کارکنان و یا مشتریان است.
بررسی ماژول سیسکو GLC-T

بررسی ماژول سیسکو GLC-T

ماژول سیسکو مدل GLC-T در گروه ماژول‌های مبدل رابط SFP یا همان (Small Form-Factor Plug-gable) است.
بررسی ماژول سیسکو GLC-TE

بررسی ماژول سیسکو GLC-TE

ماژول سیسکو مدل GLC-TE در گروه ماژول‌های مبدل رابط SFP یا همان (Small Form-Factor Plug-gable) است. این ماژول تحت استاندارد سیسکو، روتر‌ها و سوئیچ‌ها را به شبکه متصل می‌کند. ماژول سیسکو GLC TE دارای قابلیت جابه‌جایی در حین کار و یا (hot-swap able) می باشد.
بررسی ماژول سیسکو GLC-SX-MM

بررسی ماژول سیسکو GLC-SX-MM

ماژول سیسکو GLC-SX-MM یک ابزار کاربردی برای ایجاد کردن زیرساخت های حرفه ای در محیط شبکه LAN شناخته می شود.
چت با کارشناسان در واتس آپ