• sales@etesal.net

درباره ما

تاریخچه : 
در اواسط دهه 80 و آغاز ظهور شرکت های مخابراتی در ایران گروه ما پایه گذاری گردید، تاسیس این گروه در سال 85 برگرفته از درک نیاز کشور به خدمات نوین حوزه فناوری اطلاعات بود و توانست با بهره گیری از نیروی متخصص داخلی و همکاری با شرکت های بزرگ بین المللی در تامین و تجهیز سازمان ها و نهاد های دولتی و خصوصی کشور گامی موثر بردارد.
شرکت اتصال صوت از دیگر زیر مجموعه های گروه دلتا اقدام به گردآوری دانش در حوزه سیستم های صوتی هوشمند و سیستم های پیجینگ نسل جدید نمود. نگاه به آینده ای روشن برای عبور از تحریم های خارجی و کمک به صنعت داخلی بر آن شد تا در فرصتی کوتاه با انجام صدها پروژه در این حوزه به یکی از برند های نوظهور تبدیل شود. برندی که شعار آن رضایت کامل مشتریان بوده و خواهد ماند.
درحال حاضر گروه دلتا متشکل از فروشگاه های نت استاک ، سیسکو سلر و شرکت های تولیدی و صنعتی پارس سیستم دلتا و اتصال صوت می باشد. 


چشم انداز:  
عبور از تولید برای داخل و توجه به بازار های جهانی چشم اندازی کوتاه مدت و تبدیل شدن به یکی از برند های برتر دنیا مسیری خواهد بود که اتصال صوت در آن قدم گذاشته است و به همت نیروی های متخصص خود این مقصد را به پایانی خوش خواهد رساند. 
جایگاه : 
هم اکنون اتصال صوت 
با انجام بیشترین پروژه موفق در حوزه سیستم های صوتی تحت شبکه 
طراحی سیستم های اینترکام در مقیاس صنعتی 
توسعه سیستم های کنترل صدا
تامین تجهیزات در سبد محصولی مورد انتظار مشتری 
ارائه مشاوره ، طراحی و اجرا در صنایع مختلف کشور
در حال اجرای رسالت خود می باشد. 

 

Img

عمده محصولات تولید شده در شرکت اتصال صوت عبارتند از : 

مر کز تلفن تحت شبکه 

کال سنتر 

انواع بلندگوهای تحت شبکه 

انواع آمپلی فایر های مبتنی بر پروتکل SIP

انواع اینترکام های IP

انواع بوق و چراغ هشدار تحت شبکه 

چت با کارشناسان در واتس آپ