دوربین ویدئوکنفرانس لاجیتک مدل BCC950

دوربین ویدئو کنفرانس لاجیتک مدل BCC950 ابزاری برای برقراری جلسات ویدئو کنفرانس می باشد که شرکت لاجیتک آن را تحت عنوان All in One معرفی می کند. دلیل نامگذاری Logitech BCC950 به عنوان آل این وان توسط شرکت لاجیتک ، در کنار هم بودن دوربین و میکروفون می باشد. دوربین BCC950 از کیفیت 1080P با 30 فریم در ثانیه پشتیبانی می کند که برای یک تماس ویدئو کنفرانس فوق العاده خواهد بود. میکروفون و اسپیکر داخلی تعبیه شده در دوربین لاجیتک BCC950 می تواند صدای افراد حاصل در جلسه را تا شعاع 6 فوت یا 2 متر با کیفیت فوق العاده دریافت و صدای خروجی را به همین فاصله منتشر نماید. البته اگر حساسیت زیادی به خرج ندهید می توانید تا فاصله 4 متر هم روی میکروفون و اسپیکر BCC950 حساب باز کنید. 


از دیگر مزیت های دستگاه ویدئو کنفرانس لاجیتک مدل BCC950 می توان به قابلیت حذف نویز و اکوی ایجاد شده در تماس اشاره کرد که باعث می شود صدایی واضح و شفاف داشته باشید. ارتفاع دوربین کنفرانس نصب شده روی لاجیتک مدل BCC950 را می توان از طریق میله باریک ، به اندازه 24 سانتی متر افزایش داد تا دید تمامی افراد حاضر در جلسه و احیانا سطح میز کنفرانس را پوشش دهد. 


بررسی بیشتر Logitech BCC950 ConferenceCAM
دوربین Logitech BCC950 را می توانید به اندازه 180 درجه در جهت افقی و 55 درجه در جهت عمودی بچرخانید تا در جهتی که می خواهید تنظیم شود. موضوع خیلی مهم دیگر در رابطه با دوربین Logitech BCC950 اتوفوکوس بودن آن می باشد که در برقراری جلسات ویدئو کنفرانس خیلی به درد بخور خواهد بود.  البته همه ی کارهای تنظیم دوربین ، قطع و وصل تماس ، mute کردن صدا و زوم کردن روی تصویر را می توانید هم از روی خود دستگاه و هم با ریموت کنترل BCC950 انجام دهید.  


خیلی از ما ها موقع خریدن دوربین و میکروفون نگران پلاگ اند پلی بودن یا سازگاری این دو با کامپیوتر و یا لپ تاپی هستیم که می خواهیم به کمک آن تماس ویدئو کنفرانس را برقرار کنیم . لاجیتک همیشه با کیفیت بوده و به احتمال خیلی زیاد حتی خود شما از دیگر تجهیزات تولیدی این کمپانی مثل موس و کیبورد ها خرید کرده اید. دوربین های لاجیتک هم مثل دیگر محصولات تولیدی این شرکت باعث خواهد شد تا شما از تماس ویدئو کنفرانس لذت ببرید. دوربین ویدئوکنفرانس لاجیتک BCC950 را می توانید در تمامی سیستم عامل های ویندوز از نسخه 7 به بعد و همین طور در سیستم عامل مک از نسخه X10.7 به بالا استفاده کنید. 


موضوع خیلی جالب در مورد استفاده از دوربین و میکروفون مدل BCC950 این هست که برای نصب کافیست پورت USB آن را به PC و یا لپ تاپ وصل کنیم ، بدون نیاز به هیچ نرم افزار کمکی و یا درایوری می توانید از دوربین کنفرانس Logitech استفاده کنید. 


خرید دوربین لایجتک BCC950 

برای خرید دوربین لایجیتک مدلBCC950  می توانید از طریق فروشگاه نت استاک اقدام نمائید . گارانتی دو ساله این محصول و خدمات پس از فروش 5 ساله از مزیت های خرید دورین BCC950 از فروشگاه نت استاک خواهد بود . 


قیمت دوربین لاجیتک BCC950
قیمت جهانی دوربین لاجیتک BCC950 249 دلار می باشد ولی با توجه به هزین های مازادی که برای واردات کالا در ایران پرداخت می گردد ممکن است قیمت دوربین ویدئوکنفرانس لاجیتک مدل BCC950 بین 250 الی 350 دلار باشد. 

 

لینک خرید از وب سایت نت استاک