• sales@etesal.net

خرید تلفن صنعتی ضد آب

تلفن صنعتی ضد آب برای محیط های سنگین و مرطوب مناسب است و می تواند در محیط مرطوب برای مدت طولانی کار کند. رنگ روشن تلفن و سطح حفاظت بالای IP آن هنگام استفاده به عنوان تجهیزات اضطراری سخت است.
 

مزایای تلفن صنعتی دیواری ضد آب

لازم به ذکر است که بدانید مانند تلفن های ضد انفجار، تلفن های صنعتی موجود در سایت ما دارای ویژگی خاصی هستند که در برابر آب و هوای بد، رطوبت و بدترین محیط های بارانی کاملا مقاوم هستند. همه ایستگاه های کاری ما با استانداردهای ذاتی ضد آب مطابقت دارند که استفاده مطمئن در محیط هایی با رطوبت بسیار بالا را تضمین می کند. اقلامی که در دسترس شما هستند در جعبه های محکم محافظت می شوند. برخی از گوشی های مقاوم در برابر خرابکاری دارای سیستم میکروفون حذف نویز و گیرنده ای هستند. مدل های دیگر تلفن های ضد آب دارای سیم مسلح یا مارپیچ با حفظ حافظه هستند که با توجه به نیاز شما تعریف می شود.


امکانات تلفن های صنعتی ضد آب

کیس تلفن IP / VoIP ضد آب و هوا
 سطح حفاظت بالا
دکمه فلورسنت برای کمک اضطراری 
اعداد ذخیره شده تابع و عملکرد شماره گیری سریع
عملکرد خود بسته شدن، فولاد ضد زنگ
 

عملکرد گوشی تلفن ضد آب

همانطور که گفته شد، عملکرد اصلی تلفن صنعتی ضد آب این است که افراد را قادر می سازد بدون در نظر گرفتن فاصله با هم ارتباط برقرار کنند. و برای قادر ساختن مردم به انجام فرآیندهای ارتباطی حتی در شرایط محیطی متخاصم، تلفن ضد آب و هوا ساخته شده است. این تلفن ها امکان برقراری ارتباط بدون وقفه در شرایط نامساعد جوی را فراهم می کنند. 

این دستگاه صنعتی با تمرکز بر قابلیت اطمینان، ایمنی و کارایی بالا طراحی شده است که گوشی را در شرایط سخت آب و هوایی مناسب می کند. تلفن های ضد آب و هوا همانطور که از نام مشخص است به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که در برابر شرایط محیطی سخت مانند جو اسیدی، صدای بلند محیط، گازهای انفجاری یا دماهای متغیر مقاومت می کنند و قادر به عملکرد خوبی هستند. علاوه بر این، این گوشی ها در صورت وجود گرد و غبار و دسترسی به آب در محیط نیز قابل استفاده هستند. تلفن های مقاوم در برابر آب و هوا برای استفاده در فضای باز داخلی مناسب هستند. در زیر چند ویژگی وجود دارد که این گوشی ها را منحصر به فرد می کند:

• تلفن صنعتی ضد آب و هوا با اتصال گوشی مدولار ارائه می شود. اتصال خط ماژولار و گوشی ناهموار با میکروفون حذف نویز تعبیه شده است.
• استفاده از این تلفن ها در موقعیت های نامطلوب آسان است زیرا این تلفن ها باید شماره های شماره گیری سریع را برای دسترسی سریع دکمه فشار توسط کاربر تلفن ذخیره کنند.
• تلفن صنعتی ضد آب و هوا به گونه ای طراحی شده است که به راحتی بر روی تیر یا دیوار نصب می شود و همچنین دارای بلندگوهای ضد رطوبت و ضد سوراخ هستند.
• خطی هستند و اعلان صوتی و همچنین شماره گیری خودکار شماره دوم در لیست کارکرد آن قرار دارد. آنها همچنین با ویژگی قطع خودکار و تایمر مکالمه قابل تنظیم اضافه شده اند.
 
بیشتر بدانید: گوشی تلفن صنعتی با چراغ هشدار

قیمت خرید تلفن صنعتی ضد آب

تلفن های ضد خرابکاری خاصی وجود دارد که به طور ویژه برای اطمینان از ارتباط مطمئن ایمن در مناطق خطرناک کلاس 1، بخش II طراحی شده اند. این گوشی ها در برابر آب و هوای نامساعد، خوردگی مقاوم هستند و برای کار در اکثر شرایط خصمانه سازگار هستند.
  1. قبل از نصب یا تعمیر یا نگهداری مطمئن شوید که مکان خطرناک را از طبقه بندی خارج کرده اید. همچنین دقت کنید که هیچ اتصال الکتریکی فعال نیست. قبل از شروع مراحل تعمیر، گارانتی و سلب مسئولیت را بررسی کنید.
  2. تلفن مقاوم در برابر خرابکاری با میکروفن های کاهش نویز احاطه شده و شفافیت سطح بالایی را در شنوایی در مناطق با نویز بالا تضمین می کند.
  3. طراحی این تلفن ها با در نظر گرفتن سهولت نصب انجام شده است. شما می توانید انواع مختلفی مانند نصب روی میز را داشته باشید، آنها دکمه های بزرگی برای استفاده آسان دارند. سیم این تلفن ها محکم بوده و دارای قابلیت حذف نویز هستند.

جهت کسب اطلاعات از قیمت خرید تلفن صنعتی ضد آب می توانید با ما تماس بگیرید.

در تاریخ 16 اردیبهشت به روز رسانی شد*
چت با کارشناسان در واتس آپ